skip to Main Content
Půjčka bez doložení příjmů ihned na účet

Půjčka bez doložení příjmů ihned na účet

Chcete si půjčit menší finanční obnos, ale není ve vašich silách doložit příjem? Nemusíte se stydět. Důvodů může být hned několik. Ať už jste živnostník, který má vysoké paušální výdaje, nebo vyděláváte na dohodu o provedení práce, může být prokázání příjmů celkem problém. Půjčka bez doložení příjmů ihned na účet však nabízí řešení, i v případě, kdy na peníze velmi spěcháte.

Získat půjčku
 

Finanční nouze či nedostatek není pro řadu lidí žádným nevídaným jevem, proto se nemusíte cítit nějak provinile, rozhlížíte-li se momentálně po vhodné půjčce. Máte-li navíc smůlu a nejste schopní prokázat své příjmy, pravděpodobně budete hledat možnosti, jak se prokazování vyhnout. Naštěstí jste na správném místě, zde naleznete odpovědi na své otázky.

Vyzkoušet lze celou řadu půjček bez potvrzení příjmů nabízející různé výše úvěru, délky splatnosti nebo způsoby výplaty peněz. Specialitou pak je půjčka bez potvrzení příjmů ihned na ruku, kterou oceníte zejména ve chvíli, kdy na peníze hodně spěcháte. Pojďme se na varianty půjček bez potvrzení příjmů podívat více podrobně.

Půjčka bez registru a potvrzení o příjmu

Nejčastěji klienti kromě půjček bez doložení či potvrzení příjmu hledají i variantu bez registru. Ta se těší stále velké popularitě. O takovou půjčku může žádat kdokoliv, kdo není v exekuci, ať má příjmy jakékoliv. Maminky na mateřské dovolené, důchodci, studenti, živnostníci ti všichni stojí na stejné startovní čáře a věřitel mezi nimi nedělá žádné velké rozdíly.

Tyto úvěry jsou vhodné pro překlenutí nenadálého nedostatku financí, přičemž jejich využití je v plné kompetenci dlužníka – lze je využít na cokoliv. Díky půjčce bez registru a potvrzování příjmů tak můžete zaplatit starší dluhy, které hrozí zesplatněním, pořídit si menší vybavení do domácnosti nebo zaplatit dovolenou. Úvěrové rámce jsou spíše nižší – řádově v desítkách tisíc Kč, přičemž splatnost se pohybuje v nižších jednotkách měsíců.

Půjčka ihned bez doložení příjmu

Pokud vás zasáhnout nenadále finanční problémy, často rozhodují hodiny. Proto záleží především na rychlosti vyřízení půjčky a případného převodu peněz. Vůbec nejlépe se jeví v tomto srovnání půjčky ihned bez doložení příjmů, které jsou výhradně nebankovním produktem. Bankovní půjčky jsou na rozdíl od nebankovních půjček bez doložení příjmů spojené se složitým procesem schvalování, který celou žádost náležitě protahuje.

Naopak nebankovní věřitelé většinou garantují vyřízení půjčky a odeslání peněz už do 15 minut od podání žádosti. A právě minuty mohou rozhodovat v případě, kdy u vás čeká řemeslník, který chce zaplatit za právě provedenou práci.

Pouze v ojedinělých případech vám peníze přijdou na účet za delší dobu – nejčastějším důvodem je, že nemáte účet u jedné z 5 největších bank. Vzhledem k tomu, že tomu tak je u 90 procent Čechů, je tato pravděpodobnost velmi malá. Banky navíc nadále pracují na tom, aby převody peněz mezi účty jednotlivých institucí byly co možná nejrychlejší.

Říkáte si jak je možné, že je celý proces schvalování a převodu peněz tak rychlý? 15 minut je přeci jenom nicotná doba. Děkovat můžeme především vynálezu internetu. Hlavní rozvoj této online sítě probíhá od 90. let minulého století a zásadně ovlivnil všechny lidské činnosti. Půjčkový trh se těmto změnám samozřejmě nemohl vyhnout.

Půjčka online bez potvrzení o příjmu

Dnes si můžete online objednat taxi, zarezervovat hotel nebo dokonce nákup potravin až do domu. Samozřejmostí v dnešní době moderních technologií je také možnost, vyřízení celé žádosti o půjčku bez potvrzení příjmů online z pohodlí domova. Koho by také bavilo neustále někam docházet. Prostě se uvelebte v domácí pohovce, uvařte si něco dobrého k pití a dejte se do díla. Žádost obvykle spočívá ve vyplnění jednoduchého formuláře. Pro zdárné vyplnění žádosti je třeba si připravit pouze občanský průkaz mobilní telefon a číslo bankovního účtu.

Online žádost však není jedinou možností. Stále v hojné míře využívaným typem půjčky bez potvrzení příjmu jsou i SMS půjčky. Oproti standardní půjčce se liší v podstatě jenom v tom, že při první žádosti podepíšete online smlouvu a pak už vám k čerpání peněz postačí napsat SMSku. Čerpáte tak finance ještě rychleji, a navíc je máte k dispozici vždy, když nejvíce potřebujete.

Slovo závěrem

Hlavní benefit půjček bez doložení příjmů je zřejmý – snadná dostupnost peněz. Neměli byste se však nechat ukolébat tím, že si můžete snadno půjčit. Důvody vedoucí ke zřízení úvěru byste měli volit velmi obezřetně, vždy by se mělo jednat o poslední možnost. Samozřejmě někdy není zbytí a zkrátka si půjčit musíte, jen je třeba volit tyto situace moudře a neměli byste to přehánět. Vždycky za rohem bude číhat riziko dluhové pasti a to byste neměli podceňovat.

Získat půjčku
 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Back To Top