skip to Main Content
Půjčka Na Občanku Ihned Na účet

Půjčka na OP ihned na účet

I ten nejšetrnější člověk s dostatečnou finanční gramotností může mít občas problém vyjít s penězi. Stačí rozbitý spotřebič, akutní zdravotní zákrok nebo nenadálá situace v rodině a finanční rezervy nestačí. Množství lidí se v tuto chvíli uchyluje k řešení v podobě půjčky. Půjčit si můžete buď u své banky nebo u některé nebankovní instituce. Ty mají oproti bankovním institucím jednu velkou výhodu – nabízí mnohdy mnohem lepší úrok, často nevyžadují potvrzení o příjmech a peníze vám připíší na účet co nejrychleji.

Získat půjčku
 

Jeden doklad a dost

Jednou z možných alternativ, které najdete na webových srovnávačích, je půjčka na OP ihned na účet. Co se pod tímto názvem skrývá? Jde o nejrychlejší možnou půjčku, kterou získáte pouze po vyplnění údajů z vašeho občanského průkazu. Není nutné dokládat výši svého příjmu ani žádné potvrzení od zaměstnavatele. Tuto půjčku si můžete půjčit účelově i neúčelově absolutně kdykoli. Jaký je v tom rozdíl? Účelová půjčka vás svazuje tím, za co půjčené peníze můžete utratit. Naproti tomu neúčelová vám poskytuje potřebnou dávku svobody – s penězi můžete nakládat dle libosti a nikdo vám nebude říkat, za co je můžete utratit, a za co ne.

K vyřízení vám opravdu stačí pouze jeden doklad. Celý proces vyřízení půjčky je úplně snadný a formulář pro vyplnění žádosti je k dispozici online. K tomuto formuláři jednoduše přiložíte foto kopii své občanky a nemusíte se ani zvednout z gauče. Půjčka na občanku je v dnešní době velmi oblíbená především pro svou dostupnost – zřídit si ji může opravdu každý. Při sjednání neplatíte žádné poplatky, vše vyřídíte online a navíc kdykoli. Na tento typ půjčky navíc dosáhnou i problémoví klienti, kteří nemají úplně světlou půjčkovou minulost. Že vám to zní podezřele? U nás najdete pouze společnosti, které jsou řádně prověřené ČNB, takže se nemusíte bát žádných nekalých praktik. Při výběru půjčky si tedy vždy ověřte, od koho si peníze půjčujete.

TIP: Pokud potřebujete okamžitě peníze, podívejte se na rychlou půjčku ihned na účet, kde si můžete vypůjčit až 300 000 Kč bez čekání.

Půjčka i prostřednictvím SMS

Půjčku můžete získat také prostřednictvím SMS. Žádáte-li o půjčku poprvé, nejprve musíte vyplnit online formulář s osobními údaji. Tady vám právě přijde vhod vaše občanka. Díky těmto údajům si poskytovatel půjčky ověří, že splňujete podmínky pro čerpání půjčky. Třeba vaši plnoletost, české občanství a bankovní účet. Po odeslání těchto údajů obdržíte SMS zprávu s aktivačním kódem, který bude sloužit k podpisu smlouvy mezi vámi a nebankovní institucí. Jakmile proběhne podpis smlouvy, peníze jsou vám zaslány ihned na účet.

Bankovní převod peněžních prostředků na váš účet může trvat až 24 hodin. Pokud využíváte stejnou banku jako poskytovatel, pak i dříve. Pokud budete chtít půjčit další peníze, můžete svému poskytovateli pouze poslat SMS zprávu a on vám v rámci smluveného limitu poskytne požadovanou částku, kterou můžete opět ihned čerpat.

Půjčky na OP od rána do večera

Další velkou výhodou tohoto druhu půjček je možnost sjednat je kdykoli, i během víkendu nebo večerních hodin. Ke sjednání vám totiž stačí pouze internet a mobil. Po vyplnění online formuláře jen stačí počkat na SMS a voila, peníze jsou u vás. Půjčka na občanský průkaz je tak skvělým řešením, jak rychle přijít k penězům bez složité byrokracie.

A na co ji můžete využít? Půjčku na OP můžete čerpat na vše, na co si vzpomenete. Tento typ půjčky je totiž neúčelový, není tedy třeba dokládat věřiteli, za co jste půjčené peníze utratili.

Nevytloukejte klín klínem

Na trhu dnes najdeme ohromné množství půjček od půjček bez registru přes půjčky bez poplatků až po SMS půjčky bez doložení příjmů. Vyšší dostupnost těchto půjček často vede k tomu, že si je berou i klienti, kteří jsou již zadluženi až přespříliš. Než se proto rozhodnete sjednat online půjčku, promyslete, zda je to pro vás jediné možné východisko. Mnohdy je totiž lepší pokusit se vyřešit situaci jinak, než vytloukat klín klínem. Rozhodnete-li se přesto půjčku na OP sjednat, myslete na včasné splácení, které vám pomůže získat pozitivní půjčkovou historii. Ta se vám bude hodit při sjednání budoucích půjček nebo třeba hypotéky na nemovitost.

Situaci, kdy už nejste schopni splácet své závazky, a padáte čím dál tím hlouběji do dalších dluhů, se říká dluhová past nebo též trefně dluhová spirála. Tato spirála bohužel často vede až k exekuci. Protože nám záleží na blahu našich klientů, stále vám existenci této pasti připomínáme. Nenechte své dluhy nikdy zajít příliš daleko.

Získat půjčku
 

1 komentář k zobrazení

Napsat komentář

Back To Top