Informace o půjčce

Půjčka Ferratum je vhodná pro úplně každého žadatele. Půjčka se poskytuje osobám, které jsou starší 21 let a mladší 75 let. Zároveň je podmínkou splatit veškeré závazky vůči společnosti Ferratum. V jiném případě není možné půjčku uzavřít. Podmínkou pro její získání je rovněž bydliště v ČR. Ať už podnikáte, jste zaměstnaní na stálý pracovní poměr nebo na částečný úvazek, studujete nebo pobíráte starobní důchod, neváhejte této výhodné půjčky využít.

SMS nebo online půjčka

O půjčku Ferratum můžete žádat přes SMS nebo online. Maximální výše půjčky činí 10 000 Kč a doba splatnosti se pohybuje od 7 až do 45 dní. Jestliže půjčku nezvládáte splatit včas, máte možnost si ji nechat prodloužit. Prodloužení je možné celkem třikrát a pokaždé až o 30 dní. Rozhodně se tedy nemusíte obávat, že byste půjčku Ferratum nezvládli splatit.

Do SMS žádosti je nutné uvést částku, jméno a příjmení, datum splatnosti, rodné číslo, číslo občanského průkazu, adresu a číslo bankovního účtu.

V hotovosti i na bankovní účet

První půjčka se posílá poštovní poukázkou na vaši adresu. Doručení peněz trvá maximálně 3 pracovní dny. Další půjčky si již můžete nechat vyplatit na svůj běžný účet v bance a čerpat je tedy bezhotovostně. Vyřízení Ferratum půjčky nezabere víc než 5 minut.