SMS půjčky pro problémové klienty

Máte problém se záznamem v registru dlužníků? Nemůžete si dovolit doložit svůj měsíční příjem? Pak je pro vás SMS půjčka od společnosti Ferratum tím pravým. Představujeme vám SMS půjčku pro problémové klienty, která se přizpůsobí vašim možnostem. Nemusíte hned čerpat stovky tisíc korun, na spoustu vybavení vám totiž postačí i mnohem nižší částka.

Problém s registry dlužníků

Jestliže máte záznam v registru dlužníků, na bankovní půjčky, jejichž poskytovatelé do registru nahlíží, raději zapomeňte. SMS půjčka pro problémové klienty může vyřešit vaše potíže, a to ať už se jedná o Solus nebo třeba o Centrální registr úvěrů. Abyste si byli jisti, jak si stojíte, můžete si nechat vyhotovit i výpis.

Při nedostatečném příjmu

Jestliže je váš měsíční příjem příliš nízký, možná máte obavy, že na zajímavou půjčku nemáte šanci dosáhnout. Opak ale může být pravdou. I vy můžete získat třeba až 10 000 Kč. Pokud tuto částku pohodlně vrátíte zpět, určitě budete moci žádost v případě potřeby opakovat. Příjem totiž není vše. Můžete mít totiž například nějaké úspory nebo brigády a nahodilé příjmy, které se v potvrzení o výši měsíčního příjmu jinak neobjeví.

S SMS půjčkou pro problémové klienty rozhodně neváhejte. Odpověď na vaši žádost se vám vrátí zpět na váš telefon. O tuto půjčku můžete žádat opravdu odkudkoliv a to i tehdy, když nejste problémovým klientem.