Půjčka bez příjmu a registru ihned

Patříte mezi problematické klienty, že vám ve vaší bance už nechtějí půjčit? Nezoufejte, i vy si totiž stále můžete sjednat výhodnou půjčku. Stačí jen zapomenout na bankovní úvěry a obrátit se na soukromou finanční společnost FERRATUM BANK. Mnohé z nich totiž vůbec nezajímá, zda máte nějaký starší záznam v registru dlužníků nebo jak vysoké jsou vaše příjmy, pokud prohlašujete, že jste schopni svou půjčku uhradit v řádném termínu.

Okamžitá půjčka v hotovosti nebo na váš účet

Okamžité půjčky se těší stále větší oblibě. Nároky žadatelů stále stoupají a stává se téměř samozřejmostí, že se podané žádosti o půjčku bude ihned někdo věnovat.

Okamžitou půjčku můžete obdržet v hotovosti nebo na svůj bankovní účet. Převod na účet je většinou rychlejší, pokud neobdržíte peníze přímo od obchodního zástupce společnosti. Výhodné okamžité půjčky aktuálně nabízí Ferratum Bank, kde snadno získáte půjčku ve výši až 10 000 Kč a se splatností na 45 dní.

Výhody půjčky bez doložení příjmu

U půjčky Ferratum nemusíte dokládat svůj příjem. Jestliže tedy pobíráte jen nízký měsíční plat, máte jen mateřskou či výdělek ke studiu, nemusíte se stresovat, že by vaše žádost o půjčku nebyla schválena. Nízké příjmy nejsou pro Ferratum Bank žádnou překážkou. Stačí, když prokážete, že vaše individuální bonita je dostatečná. Pak si také snadno otevřete cestu k dalším úvěrům. Půjčka Ferratum nabízí rychlé a jasné podmínky, sjednává se bez ručitele a zástavy a dá se až dvakrát prodloužit.

Proč si sjednat půjčku bez registru

Půjčky bez registru, obzvlášť pak ta od Ferratum Bank, mají mnoho výhod. Jednou z nich je to, že taková půjčka je velmi rychle schválená - již do 10 minut. Nemusí se totiž čekat na prověřování případných záznamů. Půjčka vám může být poskytnuta ihned. U Ferratum Bank odesílají peníze na účet 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pokud se použije expresní převod, obdržíte schválenou půjčku třeba i během víkendu.